Přeskočit na obsah

Zkušenosti uživatelů CDS /MMS

Zde je prostor pro vaše krátké video či audio se zkušeností s Oxidem chloričitým použitým pro léčebné účely (vnitřní/vnější). Máme sice k dispozici čerstvou klinickou studii pro perorální použití ClO2 proti Covid 19 a mnoho dalších studií jeho účinků proti buněčným patogenům (virům, bakteriím, ale i mnoha druhům plísní a celé řadě toxinů) , pojďme tedy sdělit ostatním naše osobní zkušenosti s CDS nebo MMS.

Vím, že mnozí máte strach sem dát veřejně recenzi. Chápu to, že kritici stále používají propagandistický argument, že pijete SAVO. Věřte, že udělám maximum pro důslednou anonymizaci každého videa v případě, že nechcete být veřejně spojeni s užíváním oxidu chloričitého, ale přesto chcete sdělit svojí zkušenost ostatním. Můžete poslat klidně jen audio nebo i text.

Své video/audio příspěvky posílejte jednoduše přes whatsapp na číslo +420 773 072 401 nebo úschovnou na mail info@zlutavoda.cz

Nyní je čas být slyšet. Pojďme prosím společně rozsvítit světlo!

Kromě tisíců zkušeností sdílených na youtube, rumble a FB, si můžete prohlédnout zkušenosti některých uživatelů CDS například na stránce:

https://lbry.tv/@testimonios-CDS:5

Všechny ostatní videopříspěvky budou umísťovány tak, jak přicházejí. Pro prohlížení rolujte dolů…

Zkušenost 1 – Jiří 4.3.2021

Zkušenost 2 – Petra 12.3.2021

Zkušenost 3 – Hanka 2.4.2021

Zkušenost 4 – Radoslav 8.4.2021

Zkušenost 5 – Vanda 14.4.2021

Buď dalším, kdo dá vědět o účincích CDS.