Přeskočit na obsah

Literatura o oxidu chloričitém dostupná i v českém jazyce

Ačkoli je podle FDA oxid chloričitý nepovoleným léčivem, vyšlo již mnoho knih zabývajících se jeho léčebnými účinky. Úžasné knihy, ve kterých jsou ukázány všechny nejnovější postupy léčení a poznatky principu účinnosti ClO2.

Jim Humble – MMS návrat ke zdraví

Jedním z prvních, kdo začal publikovat knihy na toto téma je znovuobjevitel Oxidu chloričitého (MMS – kapková forma Oxidu chloričitého) pan Jim Humble. V současnosti lze sehnat jeho nejnovější knihu MMS – průvodce návratu ke zdraví.

Andreas Ludwig Kalcker – Zakázané zdraví

Kniha předního německého biofyzika Andrease Kalcera, která je plná nejnovějších informací, léčebných protokolů pro desítky nemocí a aplikačních postupů.

CDS Příručka

Příručka zdarma ke stažení a šíření. Obsahuje všechny důležité informace o přípravě a použití oxidu chloričitého, které je dobré znát. Na konci knihy je abecední rejstřík nemocí a postupy použití CDS.

https://zlutavoda.cz/wp-content/uploads/2021/10/CDS-příručka.pdf

Tyto a další knihy s tématem ClO2 jsou k dostání například zde:

https://czchem.cz/index.php?id_category=11&controller=category

Další literatura je o látce DMSO, která je často ve farmacii používána pro zvýšení účinku léčivých látek, takže funguje i s Oxidem chloričitým a je velmi účinná při jeho dopravování hluboko do tkání:

Dr. Hartmut P. A. Fischer DMSO (dimethylsulfoxid) 

DMSO je čirá přírodní tekutina, která se získává ze dřeva při výrobě celulózy a v technické kvalitě se používá jako rozpouštědlo. Vyčištěné na farmaceutickou kvalitu je vynikajícím nosičem například ClO2 (nebo dalších látek) do míst, kam se jinak dostávají obtížně či se vůbec nedostanou. DMSO velice rychle snadno proniká do tkání, takže existuje pouze vnitřní použití. I samotné DMSO má vyjímečné terapeutické účinky na lidské i zvířecí zdraví. Úžasná kniha pana Hartmuta Fishera přeložená paní Helenou Cmurovou, obsahuje veškeré informace a způsoby použití  DMSO v kombinaci s dalšími látkami, bylinami i oleji.

Získáte jí například zde:

https://www.rakovina-komplexni-poradenstvi.cz/eshop/produkt/hartmut-fischer-dmso-prirucka-navod-k-pouziti-skryteutajovane-poznatky-o-leceni-prirodni-cestou