Přeskočit na obsah

Skvělá mezinárodní účast na prvním světovém kongresu buněčné oxidační terapie s ClO2

Pronásledování lidí ve světě za oxid chloričitý se pomalu stává minulostí, když se již prolomilo ve vědeckých kruzích tabu a konají se první mezinárodní kongresy na téma kysličníku chloričitého. Navíc za účasti jeho hlavního protagonisty Jima Humbla.

Pronásledování lidí ve světě za oxid chloričitý se pomalu stává minulostí, když se již prolomilo ve vědeckých kruzích tabu a konají se první mezinárodní kongresy na téma kysličníku chloričitého. Navíc za účasti jeho hlavního protagonisty Jima Humbla. Nedávno proběhl podobný mezinárodní kongres v hlavním městě Mexika za účasti dalšího protagonisty Andrease Kalckera. První univerzity dokončují a předkládají nové klinické studie na účinky ClO2, nyní také v souvislosti s koronaviry. Bolívie má na svém Kongresu od 11. do 14. března přítomny lékaře, chemiky, učitele, biostatiky, veterináře. Jsou to vědci z různých zemí, včetně Španělska, které tam má větší zastoupení. Kongres byl slavnostně zahájen prezidentkou bolívijského COMUSAVu, uznávanou lékařkou a záchranářkou doktorkou Patrícií Callisperis. Zahájení kongresu se účastnil také bolívijský ministr zdravotnictví Jayson Marcos Auza Pinto a objevitel MMS Jim Humble, který se připojil k účastníkům v sále v živém videovstupu.

Jim Humble

Španělsko na kongresu zastupovali prostřednictvím vysílání ZOOM Dr. Luis Prieto Valiente, Dr. Tomas Segura, Dr. Isabe Bellostas a Teresa Forcades. Dále Dr. Jorge Gaupp a podnikatel, propagátor CDS/MMS a specialista na léčivé rostliny Josep Pamies. Věříme, že bude mít nynější Kongres přínos pro šíření nových poznatků o oxidu chloričitém ve světě a ve prospěch našeho zdraví.

Zdroj: