Přeskočit na obsah

NASA v roce 1988 prohlásila ClO2 za univerzální lék

Americký Národní úřad pro letectví a vesmír, po dlouhodobém výzkumu v roce 1988, zveřejnil v rámci programu NASA Technology Transfer Program zprávu v publikaci „Spinoff“ na straně 118, že okyselený chloritan sodný (NaClO2), který po reakci s kyselinou vytváří oxid chloričitý (ClO2), který je velmi účinný jak při dezinfekci prostorů a povrchů a lze ho využít také v rámci lékařství a ve farmaceutických, zemedělských, automobilových i spotřebních odvětvích.

NASA ClO2 přímo označila jako „UNIVERSAL ANTIDOTE“, což je i název nového celovečerního dokumentárního filmu který najdete na našich stránkách. V překladu to znamená „UNIVERZÁLNÍ PROTILÁTKA“ nebo lze přeložit jako „UNIVERZÁLNÍ LÉK“.

Zpočátku, v době, kdy to zkoumala NASA, se k reakci s choritanem sodným používala kyselina mléčná. Později se objevily další kyseliny nebo kyselé roztoky, s kterými bylo možné nechat chloritan sodný zreagovat k vyvíjení plynu oxidu chloričitého. Mezi nimi jsou kyselina citrónová, kyselina chlorovodíková a hydrogensíran sodný.

Dnes začíná (11.3.2021) Mezinárodní kongres lékařů a vědců v největším bolívijském a univerzitním městě Santa Cruz o oxidačních a biocidních účincích ClO2 na lidský organismus, na kterém vystoupí nejvýznamější badatelé z více jak 5.000 lékařů a vědců, kteří v rámci koalice COMUSAV používají a zkoumají oxid chloričitý a využívají ho poslední rok především proti infekci Covid-19 a říkají, že s tímto přípravkem mohou být lidé vyléčeni, může být díky němu ukončená pandemie i celosvětová karanténní opatření a stejně tak může oxid chloričitý pomoci vyřešit mnoho dalších nemocí.

Kongres, lékaři a vědci z Latinské Ameriky hájí právo na výzkum a šíření poznatků o tomto vynikajícím prostředku, který je zkoumán vědci již desítky let a všechny výzkumy, včetně NASA potvrzují vysokou účinnost a bezpečnost ClO2 na lidské zdraví, když se pracuje s ověřenými terapeutickými dávkami.

Zdroj NASA: https://www.humanosporlaverdad.com/…/libros/NASAclo2.pdf

Zdroj PubMed: https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/6745537/

Článek Madrid Market 11.3. 2021: https://madridmarket.es/la-nasa-catalogo-un-germicida…/