Přeskočit na obsah

Kerri Rivera: “ Na světě je kolem 2.000 vyléčených autistických dětí za pomoci oxidu chloričitého“ .

Kerri Rivera není lékařka. Je jednou z nejkontroverznějších lidí na poli alternativní medicíny ve světě. Kerri dosáhla pomocí oxidu chloričitého u autistických dětí nečekaných výsledků.

Má obdiv mnoha lidí a vděk mnoha rodičů. Na druhou stranu je soustavně pronásledována řadou dalších lidí, kteří nechtějí připustit a přiznat fakt, jak mnoha autistickým dětem pomohla a obviňují ji, že používá u dětí neschválené přípravky, neschválený oxid chloričitý. Jako u mnoha jiných matek to pro Kerri všechno začalo ve vlastní rodině, s vlastním synem. Její syn Patrik byl autista a rodina za jeho léčbu u klasických doktorů za sedm let zaplatila více jak půl milionu dolarů. Autismus se u Patrika rozjel pravděpodobně po očkování, i když lékaři tuto souvislost odmítli potvrdit. Lékaři si vzali velké peníze za léčbu jejího syna. Když se syn po jejich léčbě nezlepšil, jen rodině řekli, že bohužel jejich syn na léčbu nereaguje.Kerri se v zoufalé a neřešitelné situaci dověděla o oxidu chloričitém.

Neváhala a ještě ten den, kdy se ji dostalo ClO2 do rukou, tak ho začla synovi podávat. Od té doby se jejich životy začly měnit. Syn Patrik začal více mluvit a dívat se do očí. Za pouhých 24 hodin po nasazení oxidu chloričitého byl Patrik jiný, tak v terapii s ClO2 pokračovali.Rivera říká, že se v průběhu posledních 10 let dostala k lidem ze 77 zemí, aby jim pomohla se zlepšením a nebo vyléčením jejich dětí, které měli autismus, hypotyrózu, fibromyalgii či deprese. Rodiče na základě zkušeností Kerri Rivery s jejím synem Patrikem aplikovali také oxid chloričitý.

Kerri napsala několik knih, kde rodičům postižených dětí vysvětluje postupy, které se ji osvědčily. Za svou práci však začla být kritizována a napadána. Od roku 2013/14 začali být pronásledováni i rodiče, kteří ClO2 u dětí aplikovali a obviňovány, že dávají svým dětem bělidlo. Skupiny na sociálních sítích o řešení autismu s ClO2 byly napadány trolly a blokovány. Kerri říká, že nemá víc důkazů o úspěších při léčbě autistických dětí, než samotné uzdravené a hodně zlepšené děti.

Když vidíte rozdíly, jaké jsou mezi dětmi před léčbou a následně po provedené očistě, nepotřebujete mít na to lékařský nebo vědecký titul, aby jste ty rozdíly poznali. Pokud se dítě zklidní, přestane křičet, plakat, slintat, pokakávat se a pomočovat, začne mluvit a komunikovat s rodiči a okolím, začne s očním kontaktem, tak jasně vidíte i bez klinických studií, že se děti změnily k lepšímu a vidí to i rodiče a jejich okolí.Kerri Rivera je praktik. Vědu a studie nechává na Andreasovi Kalckerovi, který hledá a předkládá vědecké důkazy o fungování oxidu chloričitého na různé nemoci. Pro Kerri je pravda a fakt ten, že k dnešními dni je už kolem 2.000 autistických dětí vyléčeno a že NASA již v roce 1988 prohlásila ClO2 za univerzální lék.

Zdroj i s video rozhovorem s ní zde: