Přeskočit na obsah

Studie stanovení účinnosti perorálního užívání oxidu chloričitého při léčbě přípravkem COVID 19

Již brzy budou zveřejněny výsledky studie, jejímž cílem je prostřednictvím potenciálního případového výzkumu posoudit účinnost perorálního chlordioxidu při léčbě pacientů s infekcí COVID 19.

Sponzoři

Hlavní sponzor:

Genesis Foundation


Zdroj
https://clinicaltrials.gov/ct2/show/record/NCT04343742?term=NCT04343742&draw=2&rank=1&view=record


Stručné shrnutí:
Cílem této studie je prostřednictvím potenciálního případového výzkumu posoudit účinnost perorálního chlordioxidu při léčbě pacientů s infekcí COVID 19. Výzkum proveden v období od dubna do června 2020 s kvazi experimentálním designem, ve dvou zdravotníhc klinikách na vzorku dvaceti (20) pacientů přímým zásahem, kteřý bude měřit změny zjevných příznaků infekce a negativity COVID 19 po podání studijního přípravku ke stanovení účinnosti chloru oxidu uhličitého v léčené skupině.

Na základě nalezených výsledků a na základě hodnocení účinnosti, na základě klinického zlepšení na stupnici od 1 do 5 a negativizace COVID 19, můžeme dojít k závěru, zda je terapeutická účinnost v tomto výzkumu považována za dobrou pro ověření, zda v přípravku chlordioxidu proti COVID 19 existuje účinnost léčby.
Věříme, že tímto výzkumem bude stimulováno hledání nových terapeutických možností v léčbě COVID 19 a přispěje k vývoji NOVÝCH možností v léčbě, s přihlédnutím k obrovskému počtu úmrtí a nemocnosti, v této pandemické době.

Klíčová slova:
COVID 19, chlordioxid, léčba.


Detailní popis:



Přehled testovacího plánu Fáze projektu, Fáze II

Indikace:
Doplňková léčba COVID 19

Účel studie:
Zvážení účinnosti a tolerance přípravku na bázi chlordioxidu

Studovat design:
Kvazi experimentální klinická případová studie

Počet očekávaných pacientů:
20 pacientů.

Hlavní kritéria pro zařazení:
Infekce cCovid-19

Látka nebo studovaný lék:
Chlordioxid 3 000 ppm podávaný dále zředěný ve vodě.

Dávkování:
10 ml chlordioxidu 3 000 ppm zředěného v jednom litru vody ve stejných dávkách po dobu 24 hodin.

Cesta a doba podávání léku.

Lék se užívá perorálně.

Hlavní kritéria účinnosti:

Hodnocení podle „vizuální analogové stupnice“ (VAS), 10ti bodové stupnice (1 = špatná VAS; 10 = optimální) hodnocení pacientů.
Negativizace COVID 19 u pacienta.

Kritéria tolerance:
Nežádoucí účinky se očekávají semiologické, klinické a laboratorní průzkumy zahájení léčby (nebo výchozího stavu) studie budou provedeny také po 7, 15 a 30 dnech.

Statistické hodnocení:
Rovnocennost mezi skupinami hlavních objektivních kritérií bude posouzena potvrzujícím způsobem na konci léčby, jednostranně prostřednictvím SSSP.

Úvod CDC (Centers for Disease Control and Prevention) reaguje na propuknutí respiračního onemocnění způsobeného novým koronavirem, který byl poprvé detekován v Číně a nyní byl detekován na téměř 90 místech po celém světě, včetně Spojených států. Virus byl pojmenován „SARS-CoV-2“ a byla označena nemoc, která jej způsobuje „coronavirus disease 2019“ (zkráceně „COVID-19“).

Současná pandemie covid-19 je situace, která: je závažná, neobvyklá nebo neočekávaná; má důsledky pro veřejné zdraví i za státní hranicí postiženého státu; a vyžaduje se okamžitá mezinárodní akce.

Ze stejného důvodu je naléhavě nutné hledat cesty, které mohou přispět něčím novým. Doufejme, že rychlý, efektivní a ekonomický způsob vyřeší nebo zmírní současnou pandemii.

V této práci použijeme základy translační medicíny k přivedení konvenční medicíny, studie a léčba, která se rodí z terénu různých terapeutických možností.

PROBLÉMOVÉ PROHLÁŠENÍ

Popis problému
Covid-19 je infekční onemocnění způsobené virem SARS-CoV-2. Poprvé bylo detekováno v čínském městě Wu-chan (provincie Chu-pej) v prosinci 2019 tři měsíce se rozšířil prakticky do každé země na světě a proto jej i Světová Zdravotnická organizace to prohlásila za pandemii.
Účinná léčba tohoto onemocnění není známa. WHO doporučuje randomizovanou léčbu s dobrovolníky. Budou prováděny kontrolované studie k testování účinnosti a bezpečnosti potenciální léčby.
Na základě toho se podíváme na výzkumné procesy, které byly provedeny v minulosti (počáteční translační medicína) ty slibné a počáteční pozorování v infekční léčbě Covid-19.
Při vymezení problému se mělo za to, že výzkum může skutečně přispět k řešení dříve nastoleného problému a měl by být směřován k vývoji léku a návrhu léčebných možností studovaných jižv minulosti na základě konvenčního i nekonvenčního výzkumu.

Obecné a specifické výzkumné cíle

Obecný účel:
Stanovení účinnosti perorálního oxidu chloričitého při léčbě přípravkem COVID 19
Specifické cíle:
1. Změření pozitivity nebo negativity COVID-19 u pacientů, kteří byli léčeni chlordioxidem.
2. Určení klinického zlepšení na základě vizuální stupnice VAS.

Očekávané výsledky:
Očekává se snížení morbidity a to zejména snížení morbidity na virovou infekci COVID, prostřednictvím managementu s oxidem chloričitým.

Výzkumná otázka
Tímto způsobem, počínaje vymezením problému, je položena následující výzkumná otázka:
Mohlo by použití oxidu chloričitého změnit morbiditu a mortalitu u pacientů infikovaných COVID 19?

ODŮVODNĚNÍ
Vzhledem k lavině úmrtí způsobených koronaviry v nepřítomnosti skutečně účinné léčby jsme vyvinuli protokol pro řešení infekce COVID, zejména u hospitalizovaných pacientů a na JIP s cílem pokusit se snížit morbiditu a mortalitu virové infekce. Doporučujeme doplňkový experimentální a průzkumný přístup, který se snaží snížit destruktivní a fibrotické účinky procesu i leuocytové bouře a antifosfolipidový syndrom, který se vyskytuje v mnoha případech a v jiných případech předchází, zatímco dochází ke zkrácení doby zotavení pacientů.

Nejmodernější na mezinárodní úrovni ve výzkumu léčby proti koronaviru
U vakcín jsou v současné době zkoumány tři strategie očkování. První s cílem vybudovat kompletní virovou vakcínu. Druhá strategie, podjednotkové vakcíny, si klade za cíl vytvořit vakcínu, která senzibilizuje imunitní systém na určité virové podjednotky. Třetí strategií je vakcína proti nukleovým kyselinám (DNA nebo RNA vakcíny, nová technika pro výrobu vakcíny). Experimentální vakcíny kterékoli z těchto strategií by musely být testovány na bezpečnost a účinnost. Je pravděpodobné, že dosažení skutečně účinné vakcíny bude trvat měsíce až rok a mutagenita viru to ztěžuje.

Antivirotika
23. ledna komunikovala Gilead Sciences s výzkumníky a lékaři ve Spojených státech a Číně o pokračujícím vypuknutí Wuhanského koronaviru a potenciální použití Remdesiviru jako vyšetřovací léčby.

Na konci ledna ruské ministerstvo zdravotnictví identifikovalo tři léky pro dospělé, které by mohly pomáhají léčit onemocnění. Jsou to ribavirin, lopinavir / ritonavir a interferon beta-1b. Tyto léky se běžně používají k léčbě hepatitidy C, infekce HIV a roztroušené sklerózy, Ministerstvo poskytlo ruským nemocnicím popisy a průvodce po EU mechanismus účinku léčby a doporučené dávky. V únoru začala pokusy Čína pomocí triazavirinu, léku z roku 2014 vyvinutého v Rusku, s cílem otestovat, zda tomu tak je. Tento lék byl vytvořen na Uralské federální univerzitě v Jekatěrinburgu k léčbě chřipky H5N1 (ptačí chřipka). Používá se proti COVID-19 kvůli podobnosti mezi těmito dvěma chorobami.

Čínští vědci zjistili, že Arbidol, antivirový lék používaný k léčbě chřipky, může být účinný v kombinaci s darunavirem, léčivým přípravkem používaným k léčbě HIV, k léčbě pacientů s koronavirus.

Chlorochin fosfát prokázal zjevnou účinnost při léčbě spojené s COVID-19 V klinických studiích se 100 pacienty bylo zjištěno, že je lepší než kontrola léčba k potlačení exacerbace pneumonie, zlepšení nálezů v plicích, podpora negativní konverze viru a zkrácení choroby. chlorochin by mohl zabránit orf1ab, ORF3a a ORF10 z napadení hemu za vzniku porfyrinu a inhibuje vazbu ORF8 a povrchu glykoproteinů do určité míry i porfyrinů.

Národní centrum pro rozvoj biotechnologií v Číně dne 17. března uvedlo, že antivirový Favipiravir, inhibitor RNA polymerázy, vykázal pozitivní výsledky v případové kontrolní studii 80 pacientů v Shenzhenské lidové nemocnici č. 3, kteří dostávali Favipiravir.

Hydroxychlorochin, méně toxický derivát chlorochinu, by byl účinnější inhibitor infekce SARS-CoV-2 in vitro. 16. března 2020 přední francouzský orgán a Poradce francouzské vlády pro COVID-19, profesor Didier Raoult z Instituto University Nemocniční institut infekčních nemocí (infekce IHU-Méditerranée) v Marseille (Bouches-du-Rhône, Provence-Alpes-Côte d ‚Azur) oznámil, že studie s 24 pacienty z jihovýchodní Francie prokázala, že chlorochin je léčba účinná pro COVID-19. Těmto pacientům byl každý den podáván hydroxychlorochin 600mg (značka Plaquenil) po dobu 10 dnů.

– Proti cytokinové bouři byl Tocilizumab zahrnut do pokynů pro léčbu Čínské národní zdravotní komise po dokončení malé studie. V kombinaci s analýzou sérové ​​feritinové krve k identifikaci cytokinových bouří je zamýšleno působit proti takovému vývoji, který je u některých lidí považován za příčinu smrti postižených jedinců. Antagonista receptoru interleukinu-6 byl schválen FDA pro léčbu syndromu uvolnění cytokinů vyvolaného jinou příčinou, CAR T buněčná terapie, v roce 2017.

– Pasivní léčba protilátkami. Využití dárcovství krve od zdravých lidí, kteří již prošli onemocněním COVID-19 je zkoumáno. Tato strategie, která byla také testována na SARS, což je příbuzné onemocnění COVID-19. Mechanismus účinku spočívá v tom, že protilátky přirozeně produkované v imunitním systému těch, kteří se již zotavili, jsou přeneseny na lidi, kteří je potřebují, prostřednictvím imunizační formy, která není založena na očkování.

Vir Biotechnology se sídlem v San Francisku hodnotí účinnost dříve identifikované monoklonální protilátky (mAb) proti viru.

Vědci z Utrecht University a Erasmus MC oznámili, že našli monoklonální lidskou protilátku, která blokuje infekci SARS-CoV-2.

Pro systematické vyhledávání využití oxidu chloričitého v mezinárodní bibliografii byla vytvořena indexovaná literatura. Nejvýznamnější zjištění uvedená v bibliografii výše jsou, že jsou zaměřeny na dezinfekci oblastí, použití v ústním zdraví, použití v agronomii a studie fáze 1 u potkanů ​​s infekcí vyvolanou chřipkou A ve dvou skupinách kdybyla jedna léčena s chlordioxidem a druhá bez chlordioxidu.

TEORETICKÝ RÁMEC CHLORDIOXIDU A ZÁKLADY JEHO TERAPEUTICKÉ APLIKACE
Terapeutické působení chlordioxidu je dáno jeho selektivitou pro pH. To znamená tato molekula disociuje a uvolňuje kyslík při kontaktu s jinou kyselinou. Při reakci se přeměňuje na chlorid sodný (kuchyňská sůl) a současně uvolňuje kyslík, který oxiduje (spaluje) patogeny (škodlivé bakterie) kyselých pH a přeměňuje je na alkalické oxidy („popel“). Proto oxid chloričitý disociuje, uvolňuje kyslík v krvi, stejně jako erytrocyty (červené krvinky), stejný princip (známý jako Bohrův efekt), který má být selektivní pro kyselost krve. Chlordioxid uvolňuje kyslík, když narazí na kyselost, buď z kyseliny mléčné nebo z kyselosti patogenu. Jeho terapeutický účinek je mimo jiné způsoben skutečností že pomáhá při obnově mnoha druhů nemocí, vytváří zásadité prostředí, a zároveň eliminuje malé kyselé patogeny, podle mého názoru, oxidací, pomocí elektromagnetického přetížení, které by se rozptýlilo jednobuněčnými organismy.

Mnohobuněčná tkáň má schopnost rozptýlit tento náboj a není ovlivněna stejným způsobem způsob.

Biochemie zase definuje ochranu buněk prostřednictvím skupin sirovodíku. Stejně jako nejčastěji používaný chlor je oxid chloričitý, který je druhým nejsilnějším dezinfekčním prostředkem po ozonu pro terapeutické použití, protože je také schopen proniknout a eliminovat biofilm, čehož ozon není shopen. Velkou výhodou terapeutického použití chlordioxidu je nemožnost bakteriální rezistence na ClO2. Oxid chloričitý je selektivní oxidant a na rozdíl od jiných látek nereaguje s většinou složek živé tkáně. Oxid chloričitý rychle reaguje s fenoly a tyroly nezbytnými pro život bakterií. Ve fenolech je mechanismem napadení benzenového kruhu, eliminace zápachu, chuti a dalších meziproduktů. Oxid chloričitý účinně odstraňuje viry a je až 10krát účinnější. Je prokázana antivirová aktivita oxidu chloričitého proti kaliciviru, viru lidské chřipky, viru spalniček, viru psinky, lidskému herpesviru, lidskému adenoviru, psímu adenoviru a psímu parvoviru. Ukázalo se také, že je vysoce účinný proti malým parazitům, prvokům.

Předmětem velkého zájmu lékařů z lékařského vědeckého hlediska je reaktivita oxidu chloričitého s esenciálními aminokyselinami. V některých testech reaktivity oxidu chloričitého, při testu oxidu chloričitého s 21 esenciálními aminokyselinami, pouze cystein, tryptofan a tyrosin, prolin a hydroxyprolin byly reaktivní při pH kolem 6 .Tyto aminokyseliny jsou relativně snadno doplnitelné.

Cystein a methionin. Oxidace methioninu a cysteinu oxidem chloričitým.
Deriváty sulfoxidu jsou dvě aromatické aminokyseliny, které obsahují sulfid, tryptofan a tyrosin a 2 anorganické ionty FE2 + a Mn2 +. Cystein kvůli svému členství v thiolová skupině, je aminokyselina až 50krát reaktivnější se všemi mikrobovými systémy než další čtyři esenciální aminokyseliny, a proto nejsou schopny vytvářet odolnost proti chloru i když to dosud není vědecky prokázáno, obvykle se předpokládá farmakodynamika, tedy že příčinou jeho antimikrobiálního účinku jsou jeho reakce na čtyři aminokyseliny uvedené výše nebo na proteinové a peptidové zbytky.

1. Chlordioxid je žlutý plyn, který se snadno rozpouští ve vodě, aniž by se měnila jeho struktura.
2. Získává se smícháním chloritanu sodného a zředěné kyseliny chlorovodíkové (nebo jiný kyselý aktivátor).
3. Plynný oxid chloričitý rozpuštěný ve vodě je oxidační činidlo
4. Oxid chloričitý je pH selektivnější a čím kyselější je patogen, tím silnější je reakce.
5. Podle toxikologických studií EPA (Agentura pro ochranu životního prostředí USA), chlordioxid nezanechává zbytky ani se dlouho nehromadí v těle období.
6. V procesu oxidace se přeměňuje na kyslík a chlorid sodný (běžná sůl).

CHLORDIOXID A ZÁKLADY JEHO TERAPEUTICKÉ APLIKACE MA KORONAVIRUS
Chlor Oxid uhličitý (ClO 2) se používá již více než 100 let k boji proti všem druhům bakterií, virů a hub. Působí jako dezinfekční prostředek, protože se ve svém mechanismu působení ukázal být oxidantem. Velmi se podobá tomu, jak funguje naše vlastní tělo, například při fagocytóze, kde se oxidační proces používá k eliminaci všech druhů patogenů. Oxid chloričitý (ClO 2) je a nažloutlý plyn, který dosud nebyl zaveden do konvenčního lékopisu jako aktivní složka, i když je povinně používána k dezinfekci a konzervaci krevních vaků pro transfuze. Používá se také ve většině balených vod vhodných ke spotřebě, protože nezanechává žádné toxické zbytky; kromě toho, že je to velmi rozpustný plyn ve vodě a tak dále odpařuje se od 11 ° C.

Pandemie koronaviru Covid-19 vyžaduje naléhavá řešení s přístupem se všemi možnými přístupy, ať už konvenčními nebo alternativními výzkumy, oxid chloričitý (ClO 2) ve vodném roztoku v nízkých dávkách eliminuje virus. Přístup je následující: na jedné straně víme, že viry jsou naprosto citlivé na oxidaci a proto se ClO2 používá pro dezinfekci krevních vaků a proti virům, jako je HIV. Studie na potkanech ukazují, že zcela potlačuje virové infekce Chřipky A, to předpokládá, že by měl měl mít podobný účinek také na SARS -Cov -2.

Základní návrhy jeho mechanismů akce proti COVID 19
1. Chlordioxid odstraňuje viry prostřednictvím procesu selektivní oxidace ve velmi krátké době. Dělá to denaturací kapsidových proteinů a následně oxiduje genetický materiál viru, který tím deaktivuje. Tento zcela nový přístup více studoval Andreas Ludwig Kalcker, jeden z členů tohoto výzkumného týmu více než třináct let s výsledkem tří farmaceutických patentů pro parenterální použití. Může být vyroben jakoukoli lékárnou jako hlavní přípravek a byl již taktopoužit. Podobný způsob jako (DAC N-055) ve starém německém lékovém zákoně jako „Natrium Chlorosum“.

Až dosud byla navržena řešení, která vedou k extrémně pomalým procesům zkoumání, a vzhledem k rychlosti útoku viru se musíme pokusit použít nejrychlejší a nejvíc možné rychlé cesty. Velkou výhodou oxidu chloričitého je, že funguje pro jakýkoli virový poddruh a proti tomuto typu neexistují žádné možné rezistence. Nesmíme zapomenout, že tato látka se používá již 100 let pro dezinfekci odpadní vody bez vytváření rezistence na něj jakýmkoliv druhem patogenu.

2. Existují již vědecké důkazy o účinnosti oxidu chloričitého v SARS-CoV-2 koronaviry. Bylo také prokázáno, že jsou účinné u lidských koronavirů a u zvířat jako jsou psi, známí jako psí respirační koronaviry, nebo u koček, včetně kočičího enterického koronaviru (FECV) a známější virus infekčních koček peritonitida (FIPV), protože denatizuje kapsidy oxidací inaktivující virus v krátkém čase .

Je třeba poznamenat, že požití oxidu chloričitého je zcela nový antivirový přístup, protože je to oxidant a může eliminovat spalováním jakýkoli poddruh nebo mutantní variantu viru. Vzhledem k mimořádné situaci, ve které se v současné době nacházíme u Covid-19, ústní použití ClO2 je navrženo okamžitě prostřednictvím již známého a používaného protokolu.

2. Toxicita: Ačkoli je známa toxicita oxidu chloričitého v případě masivní inhalace, neexistuje klinicky prokázaná smrt i při vysokých dávkách požití. Letální dávka (LD50, poměr akutní toxicity) je považována za 292 mg na kilogram po dobu 14 dnů, což by odpovídalo jejímu ekvivalentu u 50 kg dospělé osoby být 15 000 mg podávaných po dobu dvou týdnů plynem rozpuštěným ve vodě (něco téměř nemožné). Použité orální sub-toxické dávky jsou přibližně 50 mg rozpuštěných ve 100 ml vody 10 krát denně, což odpovídá 0,5 g denně (a tedy pouze 1/30 z LD50 15 g ClO2 za den).

Oxid chloričitý disociuje, rozpadá se v lidském těle během několika hodin na zanedbatelné množství kuchyňské soli (NaCL) a kyslíku (O2) v lidském těle. Kromě toho měření plyny venózní krve naznačily, že je schopen podstatně zlepšit okysličovací kapacitu plic postiženého pacienta.

POUŽITÍ OXIDU CHLORU PROTI VIRŮM
Obecně platí, že většina virů se chová podobně a jakmile se vážou na vhodný typ hostitele – bakterie nebo buňku, podle okolností – složka nukleové kyseliny, kterou virus zavádí, převezme procese syntézy proteinů v infikované buňce. Některé segmenty virové nukleové kyseliny jsou odpovědné za replikace genetického materiálu – kapsidy. V přítomnosti těchto nukleových kyselin molekula CLO2 se stává nestabilní a disociuje a uvolňuje výsledný kyslík, který pomáhá okysličovat okolní tkáň a zvyšuje mitochondriální aktivitu, proto reakce imunitního systému. Nukleové kyseliny, DNA-RNA, spočívají řetězce purických a pyrimidinových bází, viz: guanin (G), cytosin (C), adenin (A) a thymin (T). Je to sekvence těchto čtyř jednotek podél řetězce, která tvoří jeden segment lišící se od druhého. Guaninová báze, která se nachází v RNA i DNA, je velmi citlivá na oxidaci, tvoří 8-oxoguanin jako vedlejší produkt. Proto, když CLO2 molekula přichází do styku s guaninem a oxiduje ho, vede k tvorbě 8-oxoguaninu, čímž blokuje replikaci virových nukleových kyselin párováním bází, replikace proteinové kapsidy může pokračovat; Plně funkční tvorba virů je blokována oxidací díky CLO2.

Molekula CLO2 má vlastnosti, díky nimž je ideálním kandidátem pro léčbu v klinickém prostředí, protože se jedná o produkt s vysokou selektivní oxidační silou a skvělou kapacitou pro snížení acidózy, zvýšení kyslíku v tkáních a mitochondriích k usnadnění rychlého zotavení pacientů s plicními chorobami.

MOŽNÁ BEZPEČNOSTNÍ OPATŘENÍ A KONTRAINDIKACE
Chlordioxid reaguje s antioxidanty a různými kyselinami, takže se během léčby se nedoporučuje používat vitamin C nebo kyselinu askorbovou, protože ruší účinnost oxidu chloričitého při eliminaci patogenů ( antioxidační účinek jednoho z nich brání selektivní oxidaci druhého). Proto se nedoporučuje užívat antioxidanty během léčby. Bylo prokázáno, že žaludeční kyselina neovlivńuje jeho účinnost. U pacientů s léčbou warfarinem by se měly neustále kontrolovat hodnoty, aby sepředešlo případům předávkování, protože se ukázalo, že oxid chloričitý zlepšuje průtok krve. Ačkoli je oxid chloričitý velmi rozpustný ve vodě, má tu výhodu, že je nehydrolýzuje, takže negeneruje toxické karcinogenní THM (trihalomethany) jako např chlór. Rovněž nezpůsobuje genetické mutace ani malformace.

HYPOTÉZA
Perorálně podaný oxid chloričitý eliminuje infekci COVID 19.
METODIKA TYP STUDIE
Pozorovací, prospektivní, kvazi-experimentální studie skupiny případů.
Charakteristika naší studie: Stejně jako kvaziexperimentální studie se používá zejména k určit účinek léčby nebo intervence. Má dvě základní charakteristiky: zaprvé nevyžaduje randomizační postup pro vypracování studie a kontrolní skupiny; druhá může nebo nemusí mít kontrolní skupiny. Tato kvazi experimentální studie nabízí adekvátní úroveň vnitřní a vnější platnosti. Kromě toho využijeme čas série bez kontrolní skupiny, založené na jedné skupině, která slouží jako studie a druhé jako kontrola. Po stanovení se provádějí periodická měření závislé proměnné, poté se aplikuje léčba a následně se pokračuje v měření závislé proměnné pravidelně. .

Celkový stav
Nábor
Počáteční datum
1. dubna 2020
Datum dokončení
1. června 2020
Datum primárního dokončení
7. dubna 2020

Typ studie
Pozorovací
Primární výsledek
Opatření Časové okno negativní testování covid19 7 DNÍ

Zápis
20
Stav
COVID-19
Zásah
Typ intervence: Lék Název intervence: oxid chloričitý 3000 ppm Popis: Každý pacient obdrží 3 000 ppm chlordioxidového základního přípravku s písemnými a přesnými pokyny, jak připravit a přijmout ředění. : 10 ml 3 000 ppm chlordioxidu se přidá do 1 litru vody denně. Jedna část se odebírá každou hodinu, dokud se nedokončí obsah lahve (8 až 12 výstřelů). Štítek skupiny paží: oxid chloričitý 3000 ppm. Láhev x 150 cm3.
Způsobilost
Metoda vzorkování: Pravděpodobnostní vzorek Kritéria: Kritéria pro zařazení:- do. Covid 19 pozitivních b. Některé z charakteristických příznaků covid 19: horečka, odynofagie, respirační potíže.C. Věk mezi 18 lety a 80 letyVyloučení kritérií:- do. Covid 19 negativů b. Selhání ledvin IV / VI. C. Městnavé srdeční selhání. d. Pacienti užívající antikoagulancia, zejména sodná sůl warfarinu Rod: Všechno Minimální věk: N / A Maximální věk: N / A Zdraví dobrovolníci: Ne
Celkově oficiální
Celkový kontaktPříjmení: EDUARDO INSIGNARES-CARRIONE, Research Direc. Telefon: +573007191994 E-mailem: eduardoinsignarescarrione@gmail.com
UmístěníZařízení: Postavení: Kontakt: Hospital Fhsj | Bogota, Cundinamarca, Colombia Nábor YOHANY ANDRADE 3012629694 yohannyandrade2@gmail.com San Carlos Hospital | Bogota, Cundinamarca, Colombia Nábor YOHANNY ANDRADE, INVESTIGATOR +573012629694 yohanny.andrade2@gmail.com
Země umístěníKolumbie
Datum ověřeníKvěten 2020
Odpovědná stranaTyp: Vrchní vyšetřovatel Přidružení vyšetřovatele: Genesis Foundation Celé jméno vyšetřovatele: Eduardo Insignares Carrione Název vyšetřovatele: ředitel výzkumu
Rozšířil přístupNe
Skupina pažíOznačení: oxid chloričitý 3000 ppm. Láhev x 150 cm3. Popis: Přiřazení studijního léku Každý pacient obdrží v pořadí přijetí do studie po sobě jdoucí číslo pacienta a odpovídající studijní medikaci. Přiřazení tohoto léku bylo provedeno před zahájením studie pomocí počítačově generovaného seznamu. Pacienti obdrží 3 000 ppm chlordioxidového základního přípravku s písemnými a přesnými pokyny, jak připravit a přijmout ředění. 7.1 Dávkování a způsob podání. Léčba: oxid chloričitý 3000 ppm. Fco x 150 ccm. 10 ml 3 000 ppm chlordioxidu se přidá do 1 litru vody denně. Jedna část se odebírá každou hodinu, dokud se nedokončí obsah lahve (8 až 12 výstřelů). Původní láhev s oxidem chloričitým i denní přípravek by měly být uchovávány v chladu.
Údaje o pacientoviNerozhodný
Informace o studijním designuPozorovací model: Pouze pro případ Časová perspektiva: Budoucí

Odkaz na zdroj:

https://clinicaltrials.gov/ct2/show/NCT04343742?term=NCT04343742&draw=2&rank=1